Reizigers beoordelen onze reizen gemiddeld met
Erg goed 8.8
Gebaseerd op 944 beoordelingen
Hotel
8.4
Sfeer
9.3
Vlucht
8.3
Service
9.1
Stad
9
Zitplaatsen
8.8
Dhr. van Oosterom te Hilversum, 2 personen
Liverpool FC - Everton
5 mei 2013
8 Voetbalreis Liverpool-Everton

'Voetbalreis Liverpool-Everton'

Het totale plaatje was prima, Liverpool is een levendige stad, waar zeer veel te doen is. We hadden zelf voor de donderdag nog geregeld, dat we naar de Echo-Arena gingen, naar de Primier League of Darts. De sfeer was fantastisch bij Liverpool-Everton. Het niveau van de wedstrijd was echter zeer bedenkelijk. Zeker gezien de 7de en 6de plaats in de Engelse League. Het Holiday Inn City Centre is een goed hotel en de ligt tegen over het centrale station van Liverpool aan de noordkant van het winkel gedeelte. We hebben van alles genoten, alleen was het jammer dat Voetbal Travel ons uitnodigt voor een sjaaltjes actie en dat dat sjaaltje gewoon pas binnen komt als we alweer een dagje thuis zijn. Dus weg kans op een leuk prijsje. Dat was het enige min puntje.

Heeft u wat met voetbal ga dan absoluut kijken bij een wedstrijd van FC Liverpool. Bezoek het gedenk teken aan de noordkant van het stadion voor de Hillsborough ramp. en dan voordat de wedstrijd begint "You never walk alone" zingen met 50.000 andere voetbalsuporters was echt enorm indrukwekkend. Echt een kippevel moment. Ik zelf heb eigenlijk helemaal niets met FC Liverpool, maar ook voor mij was dit een must.

Mevrouw Wenneker te Emmen, 3 personen
Barcelona - Real Betis
5 mei 2013
9 Voetbalreisje Barcelona

Gezellige en goede bediening in het hotel. Kamer prima, goede bedden en schoon sanitair. Voetbaltravel heeft alles goed voor ons geregeld, onze wensen etc gehonereerd. De wedstrijd was geweldig. Goede plek in stadion, sfeer geweldig tussen de plaatselijke bevolking. Een feest om mee te maken.

Dhr. van Fulpen te Son, 4 personen
Barcelona - Real Betis
5 mei 2013
9 Barcelona-Real Betis 05-05-2013

4 dagen Barcelona geboekt (2 volw. + 2 kinderen vanuit Eindhoven) + voetbalwedstrijd. Vluchttijden hebben we zelf aan kunnen geven. Hotel Abbot was matig.Karig ontbijt, bedden niet fijn. Erg gehorig. Wel heel vriendelijk personeel en goed gelegen. Dichtbij metro. We hebben vanuit het vliegveld de Aerobus gepakt en daarna voor 4 dagen metrotickets gekocht. Metro is zeer aan te bevelen. Bezoek camp Nou en het museum was super. Blij dat we al tickets hadden ivm lange rij bij kassa.

De voetbalwedstrijd was ook super. Goede plaatsen (2x geupgrade). Duur, maar erg de moeite waard. De terugweg met de metro na de wedstrijd was minder. Er reden wel veel metro's, maar volgens mij gingen alle bezoekers met de metro. Erg druk dus. Gelukkig hoefden wij maar 2 haltes. De service van VoetbalTravel was zeer goed. De info via de mail was steeds volledig en ruim op tijd. De stad Barcelona was geweldig. Veel gezien in 4 dagen, maar nog lang niet alles. Voor herhaling vatbaar.

Metrotickets zijn aan te bevelen. Parallel aan de Ramblas heb je hartstikke leuke straatjes, pleintjes. Steeds als je een hoek omgaat wordt je weer verrast. Park Guelle is ook zeer de moeite waard.

Martin Hoogesteger te Rotterdam, 2 personen
Barcelona - Real Betis
5 mei 2013
9 Een onvergetelijke trip naar het heerlijke Barcelona

'Een onvergetelijke trip naar het heerlijke Barcelona'

Beste mensen van Voetbaltravel, Via Internet een (voetbal)reis boeken blijft altijd spannend omdat je hoopt dat alles wat je boekt ook uitkomt. Ik kan niet anders zeggen dan dat de informatie over de reis, de tijdigheid van de informatie en de daadwerkelijke reis echt aan onze verwachtingen heeft voldaan.

Daar komt nog eens bij dat Barcelona een heerlijke stad is, niet alleen voor voetballiefhebbers uiteraard, maar als je het bezoek aan deze sfeervolle stad kan combineren met een bezoek aan Nou Camp, dan is dat echt dubbel goed. Het hotel was zoals beschreven en de kaarten voor de wedstrijd lagen al klaar bij aankomst. De sfeer rondom het stadion heel gemoedelijk en als dan de wedstrijd ook nog uitpakt zoals je hoopt met mooie doelpunten van Messie, dan maakt dat de reis als vader met je 10 jarige zoon compleet.

Het boeken van de complete reis inclusief kaarten maakt het een zorgenvrij tripje! Wat ik er vooral prettig aan vond is de ruime keuzes in vluchten, hotels en kaarten, waardoor het echt je persoonlijke keuze wordt. Gaan we zeker nog een keer doen!

Anja van Harskamp te Leiden, 2 personen
Barcelona - Real Betis
5 mei 2013
9 Reis van mijn leven

'Reis van mijn leven'

De service was prima. Zo ook hotel, snel metro in de prachtige stad. De wedstrijd in nou camp was enerverend. Dit vergeet ik nooit meer zei mijn neefje

Tip: Neem de doubledeck bus naar nou camp